Najlepsze miejsce na walentynki

Zapowiadały się nasze początkowe Walentynki od wtedy gdy jesteśmy po ślubie. jak najbardziej wciąż miesiąc czasu do dnia zakochanych, lecz obecnie rozmyślałam na ów temat od pewnego czasu. Nie zdołałam doczekać się tego terminu. Czułam, że to będzie osobliwy koniec tygodnia. Mój niedawno upieczony mąż bez wątpliwości musiał wymyślić coś nadzwyczajnego, romantycznego i niecodziennego. Odmierzałam dni do tego zdarzenia i byłam coraz to wybitniej niecierpliwa. Zamierzyłam nawet w następny koniec tygodnia wybrać się aż do spa Karpacz, aby wziąć się za siebie przed tym wielkim dniem. Z przyjemnością oddawałam się masażom relaksacyjnym i odpoczywałam w saunie. W trakcie ablucji błotnych zastanawiałam się co również wykoncypuje ten mój małżonek.

hotel all inclusive polska nocleg w górach spa karpacz

Hotel w górach Karkonosze

Wiedział przecież, iż jestem wizjonerką i przywiązuję nader ogromną rangę do tego typu wydarzeń. Porządnie wiedział, że nie może mnie zawieść, gdyż przed ślubem ślubował, że wszelkie nasze łączne Walentynki będą szczególne i niepowtarzalne. Przeczuwałam, że ma już zarezerwowany hotel all inclusive w jakimś ciepłym miejscu. Być może w Grecjii, może we Włoszech? Kapitalnie byłoby choć przez chwilę poleżeć na ognistej plaży. A być może opracował nocleg w górach w niejakim elitarnym apartamencie do wypożyczenia? Prawdopodobnie w Alpach? Wiecznie marzyłam o owym, by wyszkolić się podróżować na nartach. A nuż pognamy kolejny raz do Paryża? Opcji było niemało, a małżonek był zagadkowy i nie pożądał zdradzić rąbka zagadki.

hotel all inclusive polska

Pensjonat

Jednak po tylu łącznych wspaniałych latach spędzonych z moim czarującym ukochanym wiedziałam, że bez znaczenia czy to będzie hotel all inclusive w naszym kochanym Państwie Polska, spa w najdroższym hotelu, lub nocleg w górach w domu z widokiem zapierającym oddech w zderzakach, to i otóż to będzie spektakularnie, bo damy radę być razem i nic nie jest w stanie zbałamucić nam tych chwil. Niech to nie będzie wyłącznie namiot przed naszym domem, niczym to było w poprzednim roku.

About Czesława